سینماکت - دانلود فیلم ایرانی - دانلود سریال ایرانی

درام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
دوشنبه 12 خرداد 1399

دانلود فیلم اسرافیل

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : دوشنبه 17 دسامبر 2018
پست ویژه

دانلود فیلم اسرافیل با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی اسرافیل – دانلود فیلم اسرافیل نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی اسرافیل

دانلود رایگان فیلم “ اسرافیل ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم اسرافیل

+لینک دانلود اضافه شد.

فیلم اسرافیل فیلمی اجتماعی ، درام است که به معضلات جامعه و مشکلات مربوط به زنان در جامعه می پردازد. کارگردانی این فیلم را آیدا پناهنده و تهیه کنندگی آن را مستانه مهاجر بر عهده داشته است . در این فیلم بازیگران معروفی مانند هدیه تهرانی ، پژمان بازغی ، مریلا زارعی و … به ایفای نقش پرداخته اند . فیلم اسرافیل بزودی در در شبکه های پخش خانگی منتشر خواهد شد و پس از انتشار شما می توانید به دانلود رایگان این فیلم با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم قسم

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : دوشنبه 10 دسامبر 2018

دانلود فیلم قسم با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی قسم – دانلود فیلم قسم نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی قسم

دانلود رایگان فیلم “ قسم ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم قسم

فیلم قسم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محسن تنابنده و تهیه کنندگی جلیل شعبانی است . این فیلم دومین فیلمی است که محسن تنابنده آن را کارگردانی خواهد کرد و سیروس مقدم نیز به عنوان مشاور کارگردان با او همکاری می کند ، این دو پیش از این در سریال پایتخت نیز با یکدیگر همکاری داشتند . تنابنده پیش از این فیلم موفق گینس را کارگردانی کرده است . تا کنون حضور سعید آقاخانی و مهناز افشار به عنوان بازیگران این فیلم قطعی شده است و هنوز سایر بازیگران انتخاب نشده اند . پس از انتخاب سایر بازیگران و عوامل ، پیش تولید فیلم آغاز می شود . شما می توانید پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر به دانلود رایگان فیلم قسم با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم وای آمپول

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم کمدی تاریخ : سه‌شنبه 13 نوامبر 2018

دانلود فیلم وای آمپول با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی وای آمپول – دانلود فیلم وای آمپول نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی وای آمپول

دانلود رایگان فیلم “ وای آمپول ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

 

اپدیت: زمان دقیق اکران + اخبار فیلم

فیلم وای آمپول فیلمی با موضوع درام و کمدی در رابطه با ترس کودکان از آمپول است که علیرضا محمود زاده کارگردانی آن را بر عهده داشته است . در این فیلم بازیگرانی مانند علی صادقی ، رضا شفیعی جم ، هوشنگ حریرچیان ، حدیث فولادوند ، شهرام قائدی ، شادی محمدپور ، سارا روستاپور ، ندا رضوی ، علی رفیعی ، عبدالرضا شاه سنایی و … به ایفای نقش پرداخته اند . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم وای آمپول با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم قصیده ای برای کارون با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی قصیده ای برای کارون – دانلود فیلم قصیده ای برای کارون نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی قصیده ای برای کارون

دانلود رایگان فیلم “ قصیده ای برای کارون ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم قصیده ای برای کارون

فیلم قصیده ای برای کارون فیلمی اجتماعی به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی محمدعلی اسلامی است . کامران قدکچیان پیش از این فیلم های بسیاری مانند بهشت پنهان ، زخمی ، سوغات فرنگ ، فاصله ، دختر شاه پریون ، پس‌کوچه‌های شمرون و … را کارگردانی کرده است . هم اکنون پروانه ساخت فیلم قصیده ای برای کارون صادر شده است و قرار است پس از انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین ، فیلم برداری آن در تهران ، اهواز و ترکیه آغاز شود . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم قصیده ای برای کارون با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم کنجانچم

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، دفاع مقدس تاریخ : جمعه 19 اکتبر 2018

دانلود فیلم کنجانچم با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی کنجانچم – دانلود فیلم کنجانچم نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی کنجانچم

دانلود رایگان فیلم “ کنجانچم  ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم کنجانچم

فیلم کنجانچم فیلمی به کارگردانی یاسمن نصرتی و تهیه کنندگی رضا آشتیانی است . در این فیلم که اولین فیلم بلند سینمایی این کارگردان محسوب می شود ، بازیگرانی مانند محیا دهقانی ، رضا اخلاقی راد ، کامران ساعد ، رضا جهانی ، شیرین عطاالهی ، احمد داوودی ، نازلی صادری و سهیل برخورداری به ایفای نقش پرداخته اند . هم اکنون فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده است و پس از انجام مراحل فنی و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم کنجانچم با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم تیغ و ترمه

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : دوشنبه 15 اکتبر 2018

دانلود فیلم تیغ و ترمه با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی تیغ و ترمه – دانلود فیلم تیغ و ترمه نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی تیغ و ترمه

دانلود رایگان فیلم “ تیغ و ترمه ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم تیغ و ترمه

فیلم تیغ و ترمه فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد است که بیستمین فیلم این کارگردان به شمار می رود . تا کنون بازیگرانی مانند لاله اسکندری ، هومن برق نورد ، پژمان بازغی ، مهران رجبی و دیبا زاهدی برای ایفای نقش در این فیلم قرارداد بسته اند . هم اکنون این فیلم مجوز ساخت گرفته است و در مرحله ی پیش تولید قرار دارد و پس از انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم تیغ و ترمه با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم مسلخ

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : دوشنبه 15 اکتبر 2018
پست ویژه

دانلود فیلم مسلخ با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی مسلخ – دانلود فیلم مسلخ نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی مسلخ

دانلود رایگان فیلم “مسلخ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

لینک دانلود قرار داده شد.

دانلود فیلم مسلخ

فیلم مسلخ فیلمی در ژانر اجتماعی ، درام است که کارگردانی و تهیه کنندگی و نویسندگی آن را اصغر نصیری  ، کارگردان با تجربه ی سینمای ایران بر عهده داشته است . در این فیلم بازیگران معروفی مانند نیما شاهرخ شاهی ، نرگس محمدی ، پرستو صالحی ، لیلا عزیزی و … به ایفای نقش پرداخته اند . این فیلم که محصول سال 1395 است ، پروانه ی پخش نمایش خانگی را دریافت کرده است و پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی شما می توانید به دانلود رایگان فیلم مسلخ با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم عاشقی در هانوی با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی عاشقی در هانوی – دانلود فیلم عاشقی در هانوی نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی عاشقی در هانوی

دانلود رایگان فیلم “ عاشقی در هانوی ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم عاشقی در هانوی

فیلم عاشقی در هانوی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور است که قرار است در 3 کشور ایران ، کره جنوبی و ویتنام ساخته شود . پروانه ساخت این فیلم صادر شده است و قرار است 10 درصد از این پروژه در ایران، 10 درصد در کره جنوبی و 80 درصد از فیلم در ویتنام فیلمبرداری شود . در این فیلم سه بازیگر ایرانی شامل یک خانم و 2 آقا و تعدادی بازیگر کره ای و ویتنامی به ایفای نقش خواهند پرداخت . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم عاشقی در هانوی با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم برف سرخ

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : چهارشنبه 3 اکتبر 2018

دانلود فیلم برف سرخ با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی برف سرخ – دانلود فیلم برف سرخ نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی برف سرخ

دانلود رایگان فیلم “ برف سرخ ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم برف سرخ

فیلم برف سرخ یک درام اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی بهرام توکلی است . این فیلم هشتمین فیلم بلند این کارگردان بعد از فیلم های  «من دیه گو مارادونا هستم» ، «بیگانه» ، «آسمان زرد کم عمق» ، «اینجا بدون من» ، «پرسه در مه» و …  محسوب می شود . داستان این فیلم در مورد زنی به نام خورشید (با بازی فاطمه معتمد آریا) است که یک مجروح غیرنظامی شیمیایی است و با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌ کند . در این فیلم بازیگرانی مانند فاطمه معتمد آریا ، صابر ابر ، پارسا پيروزفر ، پانته آ پناهى ها و … به ایفای نقش پرداخته اند . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم برف سرخ با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم زعفرانیه 14 تیر

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : چهارشنبه 3 اکتبر 2018

دانلود فیلم زعفرانیه 14 تیر با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی زعفرانیه 14 تیر – دانلود فیلم زعفرانیه 14 تیر نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی زعفرانیه 14 تیر

دانلود رایگان فیلم “ زعفرانیه 14 تیر ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم زعفرانیه 14 تیر

فیلم زعفرانیه 14 تیر اولین فیلم سینمایی سید علی هاشمی به عنوان کارگردان است . به گفته ی کارگردان این فیلم ، فیلم «زعفرانیه ۱۴ تیر» یک فیلم اجتماعی تلخ است که درباره یک خانواده پولدار سطح بالاست . در این فیلم بازیگرانی مانند مسعود رایگان ، نازنین بیاتی ، هنگامه قاضیانی ، مهدی هاشمی ، لیندا کیانی  و … به ایفای نقش پرداخته اند . این فیلم هم اکنون مراحل ساخت خود را طی می کند و پس از انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم زعفرانیه 14 تیر با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

پست ویژه

دانلود فیلم یک قناری یک کلاغ با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی یک قناری یک کلاغ – دانلود فیلم یک قناری یک کلاغ نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی یک قناری یک کلاغ

دانلود رایگان فیلم “ یک قناری یک کلاغ ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

لینک های دانلود قرار گرفت

دانلود فیلم یک قناری یک کلاغ

فیلم یک قناری یک کلاغ فیلمی اجتماعی است که کارگردانی و نویسندگی آن را اصغر عبداللهی بر عهده داشته است . این فیلم با دو بازیگر اصلی ، هنگامه قاضيانى و حبيب رضايى ، ساخته شده است . کارگردان در فیلم یک قناری یک کلاغ که اولین فیلم بلند سینمایی او محسوب می شود ، به زندگی یک زوج و مشکلاتی که برای آن ها پیش می آید می پردازد . فیلم یک قناری یک کلاغ بزودی در شبکه های پخش خانگی منتشر خواهد شد و شما می توانید به دانلود رایگان این فیلم با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم لابیرنت

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ، فیلم اجتماعی تاریخ : یکشنبه 30 سپتامبر 2018

دانلود فیلم لابیرنت با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی لابیرنت – دانلود فیلم لابیرنت نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی لابیرنت

دانلود رایگان فیلم “ لابیرنت” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم لابیرنت

فیلم لابیرنت فیلمی به کارگردانی امیر حسین ترابی است که این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی او محسوب می شود . امیر حسین ترابی پیش از این در تئاتر و ساخت مستند فعالیت داشته است و اکنون اولین فیلم بلند خود را کارگردانی خواهد کرد . این فیلم هم اکنون مراحل تدوین و صداگذاری خود را طی می کند و برای  نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد . در این فیلم بازیگرانی مانند شهاب حسینی ، ساره بیات ، غزاله نظر ، پژمان جمشیدی و … به ایفای نقش پرداخته اند . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی شما می توانید به دانلود رایگان آن با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.


دانلود سریال سالهای دور از خانه دانلود رایگان سریال سالهای دور از خانه دانلود فصل اول سالهای دور از خانه دانلود فصل دوم سالهای دور از خانه دانلود قانونی سریال سالهای دور از خانه دانلود قسمت 1 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 2 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 3 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 4 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 5 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 6 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 7 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 8 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 9 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 10 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 11 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 12 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 13 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 14 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 15 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 16 سالهای دور از خانه دانلود قسمت آخر سالهای دور از خانه دانلود سریال هیولا دانلود رایگان سریال هیولا دانلود فصل اول هیولا دانلود فصل دوم هیولا دانلود فصل سوم هیولا دانلود قانونی سریال هیولا دانلود قسمت 1 هیولا دانلود قسمت 2 هیولا دانلود قسمت 3 هیولا دانلود قسمت 4 هیولا دانلود قسمت 5 هیولا دانلود قسمت 6 هیولا دانلود قسمت 7 هیولا دانلود قسمت 8 هیولا دانلود قسمت 9 هیولا دانلود قسمت 10 هیولا دانلود قسمت 11 هیولا دانلود قسمت 12 هیولا دانلود قسمت 13 هیولا دانلود قسمت 14 هیولا دانلود قسمت 15 هیولا دانلود قسمت 16 هیولا دانلود قسمت 17 هیولا دانلود قسمت 18 هیولا دانلود قسمت آخر هیولا دانلود رایگان سریال ریکاوری دانلود سریال ریکاوری دانلود فصل اول سریال ریکاوری دانلود فصل دوم سریال ریکاوری دانلود قانونی سریال ریکاوری دانلود قسمت 1 ریکاوری دانلود قسمت 2 ریکاوری دانلود قسمت 3 ریکاوری دانلود قسمت 4 ریکاوری دانلود قسمت 5 ریکاوری دانلود قسمت 6 ریکاوری دانلود قسمت 7 ریکاوری دانلود قسمت 8 ریکاوری دانلود قسمت 9 ریکاوری دانلود قسمت 10 ریکاوری دانلود قسمت 11 ریکاوری دانلود قسمت 12 ریکاوری دانلود قسمت آخر ریکاوری