سینماکت - دانلود فیلم ایرانی - دانلود سریال ایرانی

درام ورزشی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
یکشنبه 6 مهر 1399

دانلود فیلم غلامرضا تختی با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی غلامرضا تختی – دانلود فیلم غلامرضا تختی نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی غلامرضا تختی

دانلود رایگان فیلم “ غلامرضا تختی ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم غلامرضا تختی

فیلم غلامرضا تختی فیلمی به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان می باشد . در ابتدا امیر جدیدی برای ایفای نقش زنده‌یاد غلامرضا تختی انتخاب شده بود اما در نهایت این نقش به فرد دیگری رسید که  به زودی معرفی خواهد شد. سایر بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند آتیلا پسیانی ، حمید رضا آذرنگ ، پریوش نظریه ، ستاره پسیانی ، بانیپال شومون ، مجتبی پیر زاده ، علیرضا گودرزی ، معصومه قاسمی پور و … می باشند . هم اکنون فیلمبرداری فاز اول ایم فیلم که به بخش‌های مربوط به کودکی جهان پهلوان تختی می پردازد به پایان رسیده است و پس از اکران و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم غلامرضا تختی با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی آبی به رنگ آسمان – دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی آبی به رنگ آسمان

دانلود رایگان فیلم “ آبی به رنگ آسمان ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان

فیلم آبی به رنگ آسمان فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر رفیعی است . در این فیلم که در رابطه با تاریخ باشگاه استقلال است ، بازیگرانی مانند همایون ارشادی ، مهناز افشار ، سیامک انصاری ، فرهاد اصلانی ، حمیدرضا آذرنگ ، بابک حمیدیان و رضا یزدانی به ایفای نقش می پردازند . هم اکنون فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده است و پس از اکران و انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم آبی به رنگ آسمان با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم ملاقات

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ورزشی تاریخ : چهارشنبه 10 اکتبر 2018

دانلود فیلم ملاقات با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی ملاقات – دانلود فیلم ملاقات نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی ملاقات

دانلود رایگان فیلم “ ملاقات ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم ملاقات

فیلم ملاقات فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محسن محسنی نسب و تهیه کنندگی محسن محسنی نسب و یاسر زند است . محسن محسنی نسب پیش از این فیلم های شاخ کرگدن و یاس‌ های وحشی را کارگردانی کرده است . فیلم جدید او ، ملاقات در رابطه با یک ورزشکار ایرانی است که برای مسابقات به کشور دیگری می رود و در آنجا اتفاقاتی برای او رخ می دهد . این فیلم کاری مشترک بین ایران ، کانادا و چین است و قرار است فیلم برداری آن نیز در ترکیه انجام شود . پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم ملاقات با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم صفر تا سکو

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ورزشی تاریخ : دوشنبه 8 اکتبر 2018

دانلود فیلم صفر تا سکو با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی صفر تا سکو – دانلود فیلم صفر تا سکو نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی صفر تا سکو

دانلود رایگان فیلم “ صفر تا سکو ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم صفر تا سکو

فیلم صفر تا سکو فیلمی به کارگردانی سحر مصیبی است که به زندگى خواهران منصوريان ، قهرمانان ووشوكار جهان می پردازد . این فیلم به زندگی شخصی و ورزشی این سه خواهر می پردازد و مشکلات و سختی های آنان را برای رسیدن به مقام قهرمانی جهان نمایش می دهد . نکته ی جالب در رابطه با این فیلم این است که تمام اتفاقات در این فیلم به صورت واقعی فیلم برداری شده اند و هیچ صحنه ای از این فیلم بازسازی نشده است . هم اکنون شما می توانید به دانلود رایگان فیلم صفر تا سکو با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم سریک

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ورزشی تاریخ : یکشنبه 30 سپتامبر 2018

دانلود فیلم سریک با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی سریک – دانلود فیلم سریک نسخه کامل و بدون سانسور – دانلود فیلم ایرانی سریک

دانلود رایگان فیلم “ سریک” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

دانلود فیلم سریک

فیلم سریک یک فیلم مستند و ورزشی است که بهاره افشاری کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته است و این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی او محسوب می شود . در این فیلم تنها یک بازیگر حضور دارد و آن هم سردار آزمون ، مهاجم موفق تیم ملی فوتبال می باشد . این فیلم به رابطه ی سردار آزمون با اسبش سریک ، که اسبی از نژاد خالص«تروبرد» است می پردازد . فیلم سریک اکران شده است و شما می توانید پس از انتشار این فیلم در شبکه های پخش خانگی به دانلود رایگان آن با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.

دانلود فیلم سونامی

دسته بندی : دانلود فیلم ایرانی ، درام ورزشی ، فیلم اجتماعی تاریخ : شنبه 22 سپتامبر 2018

دانلود فیلم سونامی با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی سونامی – دانلود فیلم سونامی نسخه کامل و بدون سانسور

 دانلود فیلم ایرانی سونامی

دانلود رایگان فیلم “ سونامی ” همراه با سه کیفیت 480p و 720p و 1080p

فیلم سونامی جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی میلاد صدر عاملی در سال 1397 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را رسول صدر عامی بر عهده گرفته و این دو، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، رعنا آزادی ور،فرشته حسینی، محمدرضا غفاری ، امیرمهدی ژوله ، علیرضاشجاع نوری و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند.

در خلاصه داستان فیلم سونامی آمده است “سونامی، قصه جوانی ورزشکار است که در رشته رزمی تکواندو از چهره های مطرح وزن خود می باشد اما بی رقیب هم نیست همین رقابت او برای ارتقای جایگاه ورزشی اش… موجب شده تا زندگی شخصی او نیز دچار تلاتم هایی در حد سونامی شود… ” ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم سونامی مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم سونامی با لینک مستقیم از سایت سینماکت بپردازید.


دانلود سریال سالهای دور از خانه دانلود رایگان سریال سالهای دور از خانه دانلود فصل اول سالهای دور از خانه دانلود فصل دوم سالهای دور از خانه دانلود قانونی سریال سالهای دور از خانه دانلود قسمت 1 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 2 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 3 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 4 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 5 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 6 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 7 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 8 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 9 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 10 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 11 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 12 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 13 سالهای دور از خانه دانلود قسمت 14 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 15 سالهای دور از خانه  دانلود قسمت 16 سالهای دور از خانه دانلود قسمت آخر سالهای دور از خانه دانلود سریال هیولا دانلود رایگان سریال هیولا دانلود فصل اول هیولا دانلود فصل دوم هیولا دانلود فصل سوم هیولا دانلود قانونی سریال هیولا دانلود قسمت 1 هیولا دانلود قسمت 2 هیولا دانلود قسمت 3 هیولا دانلود قسمت 4 هیولا دانلود قسمت 5 هیولا دانلود قسمت 6 هیولا دانلود قسمت 7 هیولا دانلود قسمت 8 هیولا دانلود قسمت 9 هیولا دانلود قسمت 10 هیولا دانلود قسمت 11 هیولا دانلود قسمت 12 هیولا دانلود قسمت 13 هیولا دانلود قسمت 14 هیولا دانلود قسمت 15 هیولا دانلود قسمت 16 هیولا دانلود قسمت 17 هیولا دانلود قسمت 18 هیولا دانلود قسمت آخر هیولا دانلود رایگان سریال ریکاوری دانلود سریال ریکاوری دانلود فصل اول سریال ریکاوری دانلود فصل دوم سریال ریکاوری دانلود قانونی سریال ریکاوری دانلود قسمت 1 ریکاوری دانلود قسمت 2 ریکاوری دانلود قسمت 3 ریکاوری دانلود قسمت 4 ریکاوری دانلود قسمت 5 ریکاوری دانلود قسمت 6 ریکاوری دانلود قسمت 7 ریکاوری دانلود قسمت 8 ریکاوری دانلود قسمت 9 ریکاوری دانلود قسمت 10 ریکاوری دانلود قسمت 11 ریکاوری دانلود قسمت 12 ریکاوری دانلود قسمت آخر ریکاوری